Intertele S.A. - dostawca usług internetowychAplikacje Internetowe

wersja do wydruku
www.intertele.pl // rozwiązania internetowe / aplikacje internetowe

Nowoczesny serwis internetowy nie może ograniczać się do statycznego przekazu informacji. Praktycznie przy każdym serwisie istnieje potrzeba wdrożenia aplikacji która będzie odpowiadała za zarządzanie treścią, obsługę kanału komunikacji z klientami lub budowę programu lojalnościowego.

Zawsze doradzamy naszym klientom dobór odpowiednich rozwiązań dostosowanych do ich branży, pozycji na rynku i rodzaju działalności - jednak być może posiadasz własną wizję działania w internecie. Powiedz nam co chcesz osiągnąć - my to zrealizujemy.

 
TIENS
TIENS

Celem Korporacji Tianshi jest promowanie tradycyjnych chińskich ziół leczniczych, których historia siega 5000 lat oraz niesienie zdrowia ludziom.

ZAPOLSKA
ZAPOLSKA

Firma rozpoczęła swą działalność w zakresie obrotu nieruchomościami w 1996 roku pod nazwą GIERGIEL Nieruchomości. Jest członkiem Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości, a jednocześnie członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

SJO
SJO

STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH Politechniki Rzeszowskiej Im.Ignacego Łukasiewicza

ORZECH
ORZECH

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego ORZECH Sp. z o. o działa na rynku od 10 lat. Dziś, ZPOW ORZECH nieustannie zwiększa sprzedaż, oraz rozszerza swoją działalność na coraz to nowe rynki zbytu.

FANTAZJA
FANTAZJA

Centrum Zabaw Fantazja uprzyjemni każde przyjęcie. Firma organizuje imprezy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy!