Intertele S.A. - dostawca usług internetowychPromocje

wersja do wydruku
www.intertele.pl // promocje

Wojewódzka Karta Dużej Rodziny

Firma Intertele S.A. przystąpiła do programu wspierania rodzin wielodzietnych z terenu wojewówdztwa podkarpackiego. Dlatego też posiadaczom kart dużej rodziny przyznajemy niżej wymienione rabaty:

  • 25% na instalację i abonament dla usługi dostępu do Internetu świadczonego drogą radiową na terenie Rzeszowa i okolic dla osób, którym będzie możliwe uruchomienie usługi www.radiowy.intertele.pl
  • 30% na usługi hostingowe wymienione na stronie internetowej www.itl.pl Obniżka dotyczy zamówienia usługi na warunkach standardowych (bez promocji), przez cały okres korzystania z naszego hostingu. Oferta dotyczy całego województwa podkarpackiego.
  • 50% na kreatora stron BusinessMax, zamówionego razem z usługą hostingu w opcji Standard lub Optimum wymienionych na www.itl.pl. Szczegółowy opis kreatora stron BusinessMax - kliknij tutaj. Tworzenie strony w wersji testowej - kliknij tutaj.

Oferta dotyczy całego województwa podkarpackiego.

Szczczegółowy opis programu znajduje się na stronie www.wkdr.pl.

Szybki Internet Radiowy

Promocja "Szybki Internet Radiowy" to bardzo korzystna oferta dla osób fizycznych jak też i firm.

Na zasadach tej promocji znacząco obniżyliśmy opłaty abonamentowe za Internet świadczony drogą radiową dostarczany w opcjach usługi 1 Mb/s, 2 Mb/s i 4 Mb/s dla umów zawieranych na okres 12 lub 24 miesięcy.

Magiczny Internet Stacjonarny

Promocja "Magiczny Internet Stacjonarny" to specjalna oferta na dostęp do Internetu świadczony na łączach Telekomunikacji Polskiej S.A.

W ramach tej promocji zostały obniżone kwoty miesięcznych abonamentów na wszystkie oferowane opcje usługi oraz opłaty za aktywację usługi.

Więcej informacji uzyskasz na stronie www.netstrada.pl

Domeny za złotówkę

W promocji "Domeny za złotówkę" możesz zarejestrować aż 3 adresy internetowe w cenie 1 zł/szt. + VAT.

Promocja dotyczy domen:

  • pl
  • funkcjonalnych np. com.pl
  • regionalnych np. rzeszow.pl

Promocja trwa od 20.01.2009r. od godz. 15:00 do odwołania.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie www.domeny.itl.pl

Regulamin promocji