Intertele S.A. - dostawca usług internetowychSklepy internetowe

wersja do wydruku
www.intertele.pl // rozwiązania internetowe / sklepy internetowe

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu, obsłudze i promocji sklepów internetowych. Pozwala to na dostarczanie rozwiązań które zapewniają naszym klientom wymierny efekt finansowy niezależnie od branży w której działają czy wielkości ich firmy.

Wszystkie nasze sklepy to rozwiązania 'szyte na miarę' - dostosowane do potrzeb, możliwości i specyfiki działalności klienta.

Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż towarów lub usług przez Internet, zmodernizować działający aktualnie system skontaktuj się z nami.

Na podstawie naszych doświadczeń możemy określić podstawowe cechy decydujące o sukcesie powstającego rozwiązania. Są one w skrócie przedstawione poniżej:

 

Nasze dotychczasowe realizacje - sklepy internetowe


MULTI-COM
MULTI-COM

Firma "Multi-Com Sp. z o.o."zajmuje się sprzedażą/produkcją urządzeń do serwisu GSM. Od 2000 roku funkcjonuje także na rynku ogólnopolskim i światowym, dzięki sprzedaży produktów za pośrednictwem sieci sklepów internetowych.

GSM-TECHNOLOGY
GSM-TECHNOLOGY

Firma Multi-COM Sp. z o.o. z siedzibą w Kolbuszowej oferuje szeroką gamę artykułów gsm. Zapraszamy serdecznie!

DZIECKO
DZIECKO

Sklep z zabawkami "Magiczny Świat Dziecka" to miejsce, w którym znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne dla dziecka do nauki, rozrywki i zdrowia. W ofercie znajdują się zabawki w szerokim wyborze, między innymi lalki, pluszaki, klocki lego.

MMSUITS
MMSUITS

Firma MMSUITS - producent odzieży męskiej najwyższej jakości! Nie musisz nawet wychodzić z domu - oni przyjadą do Ciebie, abyś na miejscu mógł zobaczyc, dotknąć i ewentualnie dokonać zakupu.

BALLANTINES
BALLANTINES

Sklep Ballantines zaprasza do udziału w spotkaniach tematycznych, podczas których specjaliści zaznajamiają z kulturą picia alkoholu, historią i sposobami tworzenia trunków, dzielą się bogactwem smaków i aromatów z całego świata.